Sistem ve
Ürünler

Yangın ve

Güvenlik Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri
MGL MAYA, İngiltere’de yerleşik Uluslararası Yangın & Güvenlik ve Teknolojik İnşaat Ürünleri sağlayıcısı ‘Canarn Services England’ firmasının Türkiye, Rusya, Türki Cumhuriyetleri Genel ve Resmi Distribütörüdür.

Canarn Services’in portföyünde bulunan Konvansiyonel ve Adresli (BOSCH, HAES, CONTROL EQUİPMENT UK, APOLLO, HONEYWELL EDWARDS, NOTIFIER, KIDDE, SYSTEM SENSOR, KİLSEN vb.) Marka bağımsızı Yangın Alarm Sistemlerinin, projelendirme, ithalat, montaj, devreye alma, garanti ve servis hizmetleri verilmektedir.

TR’de dizayn ve ürün seçim çalışmaları, BYKHkY, NFPA (USA) ve BFPA (England) Kodlarına göre MGL MAYA tarafından yapılmakta olup kullanılan tüm ürünler BS, UL, FM VdS, EN, CE normlarındadır.

Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri
MGL MAYA, Genel ve Resmi Distribütörü olduğu ‘Canarn Services England’ tarafından sağlanan FM-200, NAFS-III, CARBON DIOXIDE, INERGEN(IG-01), WATERMIST, HCFC, BLEND-A, HFC125, CAF (Compressed Air Foam) Sıkılaştırılmış Havalı Köpük Sistemleri, Gazlı Otomatik ve Manuel Söndürme Sistemlerinin projelendirme, ithalat, montaj, devreye alma, garanti ve servis hizmetlerini sağlamaktadır.

MGL MAYA, kullandığı tüm ithal donanımlarda BS, CE, EN ve UL normlarını sunar ve dizayn ettiği sistemleri NFPA (USA) ve BFPA (England) kodlarına göre teslim eder.

Kamera Kontrol Sistemleri
MGL MAYA, İngiltere’de yerleşik Uluslararası Yangın & Güvenlik ve Teknolojik Ürünler sağlayıcısı ‘Canarn Services England’ firmasının Türkiye, Rusya, Türki Cumhuriyetler Genel ve Resmi Distribütörüdür.

MGL MAYA, Canarn Services Harici ve Dahili Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri portföyünde bulunan, PANASONIC, SONY, SANYO, JVC, COMPUTAR, DED MICROS, CCTV Sistemleri’nin, projelendirme, ithalat, montaj, devreye alma, garanti ve servis hizmetlerini vermektedir. Kullanılan tüm ürünler BS, UL, VdS, EN, CE normlarındadır.

MGL MAYA tarafından kurulan CCTV Sistemlerinde, yukarıda sunulan kalitesi uluslararası tescilli ürünler opsiyoneldir, dolayısıyla projelerde bu markalar dışında kalan veya No-Name CCTV ürünler de tercih edilebilir.

Yangına Dayanıklı Kapılar
MGL MAYA, Fransa’da yerleşik BOULLET FRANCE ve ABD orijinli THERMA-TRU USA firmalarının Türkiye, Rusya, Türki Cumhuriyetler Distribütörüdür.

MGL MAYA, TR BS standartında, KOSEOGLU Metal tarafından imal edilen STRUKDOOR Yangın Dayanıklı Metal Kapıların Satış, Montaj ve Servis çözüm ortağıdır.

Yangın Danışmanlığı, Mühendislik ve Servis Hizmetleri

Yangın Alarm & Söndürme Sistemleri Yangın Danışmanlığı

NFPA BS EN, EN-TSE BYKHkY kapsamından Yangın Algılama, Waters Sprinkler, Hydrant, Gazlı ve Standart Köpüklü, ve CAF-Compressed Air Foam /Basınçlandırılmış Köpük Söndürme Sistemleri; Dizayn, Projelendirme, teknik şartname oluşumu & BOQ hazırlanması, Yüklenici seçim kriterlerinin oluşturulması, Yüklenici teklifleri için Teknik Değerlendirme / Mukayese Tabloları’nın oluşturulması, Yüklencici Uygulama Denetimi ve Sistemlerin, Tesis Sahibi adına test/teslim ve geçici/kesin kabul işlemlerine nezaret.

Yangın Alarm ve Söndürme Sistemleri Periyodik Bakım & Servis Hizmetleri

NFPA, BS, EN, EN-TSE, BYKHkY kapsamından tesis edilmiş, Marka bağımsız, Yangın Algılama, Waters Sprinkler, Hydrant, Gazlı, Standart Köpüklü ve CAF-Compressed Air Foam/Basınçlandırılmış Köpük Söndürme Sistemleri’nin, Yıllık Servis Hizmetleri Sözleşmesi ile, Aylık, 3 ayık periyotlar ile ve arıza halinde 7x24H 365 gün uzaktan erişim ve yerinde Periyodik Bakım-Servis ve Test Hizmetleri verilmesi, son kullanıcı bakım eğitimi.

Mekanik, Elektro-Mekanik Sistemlemler Tesisat Montajları ve Mühendislik Hizmetleri

Gazlı & Sulu, Standart ve CAF-Compressed Air Foam /Basınçlandırılmış Köpük Söndürme Sistemleri, Hydrant Sistemleri mekanik tesisatları, Yangın Pompa Daireleri, HES-Hidro Elektrik Santralleri Mekanik, Elektro-Mekanik Sistemler, Tesisat Montajları ve Mühendislik Hizmetleri.

Teknolojik İnşaat Sistemleri

Bilgi İşlem Merkezleri Kurulumu

MGL Maya, 1992 yılından bugüne Kamu Kurumları, Özel Kurumlar, Bankalar, Üniversiteler ve benzeri kurum ve yapılarda Bilgi İşlem Merkezlerinin Teknolojik İnşaat Alt Yapı ve Yangın & Güvenlik Sistemlerini (*) anahtar teslimi olarak kurulumunu tamamlamıştır.

*Yangın Alarm/Gazlı Söndürme, yükseltilmiş taban, asma tavan, elektrifikasyon, erişim ve CCTV kontrol sistemleri, Faraday Kafesi, Camlı / Metal / Alçıpan Bölme Duvar, Yangına Dayanıklı Duvar / Kapılar vb.

Gazlı Söndürme, Elektrifikasyon için dizayn edilen anahtar teslimi kurulumu sağlanıp işletmeye alınan, Yıllık Periyodik Bakım ve Servis Hizmetleri, Yangın Danışmanlık Hizmetleri verilen projelerimizi talebiniz halinde Sn. Kurulunuzca paylaşılacaktır.

Sistem Çözüm Ortağınız

MGL MAYA GROUP, ihtiyacınız olan her an ‘’Sistem Çözüm Ortağınız’’
olarak yanınızda.